יונתן אלסטר

גלריית תמונות

yehonatan alster_6_ 1995 (Small) (Small) yehonatan alster_2_ 1995 (Small) (Small) (Small) yehonatan alster_3_ 1995 (Small) (Small) yehonatan alster_4_ 1995 (Small) (Small) yehonatan alster_5_ 1995 (Small) (Small) 

וידאו
קו"ח

 

 

 

 

 

שפות:

 

עברית- וצרפתית-שפת אם, אנגלית ברמה גבוהה. (נמצא כרגע בתהליך למידת ערבית מדוברת.)

 

 

 

ניסיון במה:

 

 2006- השתתפות בסמינר קיץ בתחום אומנויות במה, הקורס התקיים בתיאטרון החאן. במהלך הסמינר למדנו משחק באופן בסיסי תוך שימוש בטכניקות שונות בשילוב של משחק וריקוד, ובנוסף העלאת מחזמר בסוף הסמינר (מלך האריות ושרק)

 

 

 

2007- גילום דמות ראשית בסרט תהילים של רפאל נדג'ארי. בסרט שיחקתי ילד ממשפחה דתית שמתמודד עם קשיי משפחתו והשפעת היעלמות אביו על תהליך התבגרותו. הסרט הופץ בשנת 2007 והשתתף בתחרות היוקרתית (la palme d'or), ובהמשך הופץ בבתי קולנוע ברחבי העולם. הסרט היה עבורי הנסיון הראשון המשמעותי בכל הנוגע למשחק וקולנוע. חודש ימים של צילומים ועבודה עם שחקנים גדולים ומוכשרים גרם לי להבין בגיל מוקדם שזהו התחום אליו אני שואף וארצה לעסוק בו בעתיד.

 

http://movies.walla.co.il/movie/3381/%FA%E4%E9%EC%E9%ED

 

 

 

דצמבר 2008- השתתפתי בסרט הכל מתחיל בים של איתן גרין, בסרט זה גילמתי ילד אשר במהלך הסרט הצופה נחשף ל3 סיפורים משמעותיים בחייו. שיחקתי את סיפורו של הילד (אודי) כאשר הוא כמעט טובע למוות בגיל 6. במהלך הצילומים התחזק בי הרצון הגדול להמשיך לעסוק באומנות זו, כמו כן ראיתי בשאר השחקנים שהיו מבוגרים ומנוסים ממני דוגמא אישית ולמדתי מהם רבות. (אחד מהם יובל סגל שמהלך הסרט גילמתי את בנו)

 

https://www.youtube.com/watch?v=hRZBuumdfSY – טריילר

 

http://www.mouse.co.il/CM.movies_item_movie,519,212,7376,.aspx

 

 

 

2009- בשנה זו חזרתי לתיאטרון החאן. הפעם לקורס שנתי בו פיתחנו מיומנויות משחק מתקדמות יותר מאשר אלה שפיתחנו בעבר. בשנה זו היה דגש בלמידה של תנועה על הבמה ומשחק. בסוף השנה העלינו הצגה- “מועדון ארוחת הבוקר" בגרסא ישראלית. בהצגה גילמתי  את אושרי, תלמיד בעייתי אשר בא ממשפחה קשת יום.

 

 

 

2007-2010- למדתי בתיכון לאומניות בירושלים במגמת קולנוע, כחלק מתוכנית הלימודים היו מספר שעות שבועיות של למידת תיאטרון לכלל תלמידי השכבה.

 

 

 

2010-2013 לקחתי חלק במגמת תיאטרון (5 יח"ל) בתיכון הגמנסיה העברית ירושלים. במגמה למדנו תכנים עיוניים הקשורים לשפת התיאטרון ונחשפנו לז'אנרים שונים (קומדיה,  קלאסיקה ואבסורד ) בשנת 2012 אני ושותפתי למגמה העלינו את השיעור של יונסקו כדיאלוג. בשנת 2013 הפקנו מחזה ישראלי- "המשרד” של גיל צ'רנוביץ. במחזה גילמתי את הדמות של עו"ד קלדרון אשר נאלץ להתפרנס בלילות כחשפן מלבד משרתו כעו"ד. המגמה גרמה לי לאהוב את התיאטרון ואת אומנות הבמה באופן כללי, עבודת הצוות כהפקה גרמה לי להתאהב מחדש במקצוע.

 

 

 

בין השנים 2013-2016 שירתתי בחטיבת גולני דבר שהקשה עליי להתמיד במשחק . כעת אני חייל משוחרר עם המון רצון לחזור ולעסוק במשחק, בנוסף אני מתכוון בעתיד הקרוב להתחיל את לימודי המשחק באחד מבתי הספר המוכרים והמובילים בישראל מה שאני יותר מסבור שיקנה לי כלים חיוניים .